Tula Navigatorator Toddler


149,90€
ks
Dodanie 2-5 dní

  • Popis

Materiál: 100% bavlnené plátno
Vhodný: od 10 kg do 27 kg

Nádherný nosič Tula Navigator s telovým panelom v podobe mapy. S týmto nosičom sa určite nestratíte.

Veľkosť Toddler je vhodný približne od 18 mesiacov, sedí deťom asi od veľkosti 80 cm. Vydrží až do 27 kíl, takže väčší nosič už iste potrebovať nebudete. 
Rozmery nosiča Tula Baby Toddler:
- Panel: výška 45 cm, šírka 48 cm
- Bedrový pás: výška 12 cm, šírka 70-140 cm
Hmotnosť nosiča: 0,80 kg

Každý nosič má odnímateľnú kapucňu, ktorá môže slúžiť ako opora hlavy spiaceho dieťatka. Pri nosení je veľmi praktické aj malé vrecko na doklady či iné drobnosti umiestnené na bedrovom páse. Nastavovanie popruhov zaručí správne prispôsobenie nosiča. Bedrový pás je pre väčšie pohodlie členitý a vypolstrovaný, rovnako ako aj ramenné popruhy. Pre väčší komfort dieťatka je aj priestor, kde nosič obopína kolienka vyplnený, nevznikajú otlačenia aj pri dlhšom nosení. Nosič je možné používať na nosenie vpredu aj na chrbte. Ľahkú údržbu nosiča zaručí možnosť prania v pračke.

Nosič spĺňa potrebnú Európsku bezpečnostnú normu, materiály, z ktorých je vyrábaný sú certifikované s Öko-Tex Standard 100 testom kvality. Použité pracky a cvoky sú najvyššej kvality. Všetky nosiče sú vyrobené zo 100% bavlneného plátna a kvalitných látok. Nájdete medzi nimi veľmi širokú, stále doplňovanú škálu vzorov a farieb. Nosič Tula sa vyrába v dvoch veľkostiach, Baby a Toddler. 

Ku každému nosiču je aj brožúra s návodom na používanie.