Ergobaby Adapt - Sophie La Girafe - Festival


149,00€
ks
Dodanie 2-5 dní

  • Popis

Ergobaby Adapt - Sophie La Girafe + ZDARMA kusátko žirafa SOPHIE

Kusátko žirafa Sophie z kolekcie So'Pure (prírodný kaučuk) je prvé kusátko vyrobené zo 100% prírodného kaučuku. Ideálne pre ukľudnenie boľavých ďasien bábätka pri prerezávaní prvých zúbkov.

 

Ergonomický, pohodlný a rastúci je nový nosič Ergobaby Adapt. Vďaka trom nastaviteľným polohám sa dokonale prispôsobuje vášmu rastúcemu dieťatku od novorodenca až po batoľa s hmotnosťou 20 kg. Je ľahko použiteľný bez nutnosti novorodeneckej vložky Heart2Heart™. Perfektná konštrukcia nosiča zaručuje správnu podporu hlavičky. 

Integrovaná kapucňa na spanie efektívne podopiera hlavičku dieťatka počas spánku a chráni ju pred slnkom aj vetrom. Mamičky nosič Ergobaby ADAPT Sophie La Girafe - Festival ocenia aj vďaka možnosti kojiť priamo v nosiči so zárukou maximálneho súkromia.

Extra polstrované ramenné popruhy a široký bedrový pás s opierkou ponúkajú novú úroveň pohodlia pre rodičov, ktorí sa tak môžu aj pri dlhodobom nosení cítiť maximálne komfortne. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obidve ramená a boky rodiča, a práve preto je Ergo také pohodlné.

Nosič je vyrobený z prémiovej 100% bavlny, s nastaviteľnými popruhmi s vysokou hustotou polstrovania. Nezaťažuje chrbticu dieťatka ani rodiča. Jeho veľkou výhodou je i to, že je veľmi ľahký a skladný. Hodí sa na bežné nosenie v meste aj v prírode, je ideálnou voľbou, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s vašim dieťatkom bez kočíku. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a rodičia majú slobodu pohybu.

Manipulácia s nosičom Ergo je veľmi jednoduchá, ponúka možnosť nosenia na bruchu, na chrbte i na boku. Môže sa prať v práčke na šetrnom programe s jemným pracím prostriedkom do 30°.