SOPHIE LA GIRAFE BABY GÉL NA ČISTENIE DETSKÝCH MLIEČNYCH ZÚBKOV, 50 ML


15,49€
ks
Dodanie 2-5 dní

  • Popis

Jemný organický gél na čistenie mliečnych zúbkov pre bábätká a deti, vhodný od 0+.

Veľmi jemne a šetrne čistí detské mliečne zúbky a udržiava vyvážené prostredie ústnej dutiny a slizníc.
 

VLASTNOSTI:

Certifikovaný organický gél na čistenie detských mliečnych zúbkov veľmi jemne a šetrne čistí detské mliečne zúbky, a zároveň udržiava vyvážené prostredie ústnej dutiny a slizníc

S jemnou a dokonale prepracovanou príchuťou, ktorá dieťa neláka k prehltnutiu a je vhodná aj pri objavovaní nových príchutí

Neobsahuje: fluorid, arómy, cukor, umelé sladidlá a príchute, farbivá, glutén, orechy.
Je bohatý na prírodný Xylitol a je 100% vegan.
 

Inovatívny a bezpečný produkt s moderným zložením, ktorého výnimočné a vysokokvalitné ingrediencie napomáhajú dokonalému vyčisteniu detských mliečnych zúbkov, a zároveň udržiavajú potrebnú hydratáciu a vyváženosť slizníc ústnej dutiny:

Organický biely čaj - je známy svojimi antioxidačnými vlastnosťami a efektívne bojuje proti pôsobeniu kyselín v ústnej dutine a zubnému kazu.

Organický Xylitol - napomáha zbaveniu sa baktérií, produkujúcich kyslé prostredie, podporuje remineralizáciu, posiľňuje zubnú sklovinu a stimuluje produkciu potrebného množstva slín.

Organický extrakt z malín, organický extrakt z morušky - bohaté na stopové prvky a vitamíny, napomáhajú hydratácii a upokojeniu ďasien.

Organická levanduľová voda - je známa svojimi mimoriadne upokojujúcimi účinkami, čím napomáha skľudneniu ďasien a potenciálnych zápalov.

Organický extrakt z tymiánu - je známy svojimi protizápalovými účinkami, pomáha upokojiť ďasná.
 

POUŽITIE:

Aplikujte malé množstvo gélu veľkosti zrnka ryže na zubnú kefku. Zúbky umyte. Vypláchnite.